~Dulce y Ucker~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Dulce y Ucker~

AMOR ES ALGO CELESTIAL
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Web novela-La vida despues de la rebeldia

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
~Princessa*Vondy~
Vondy Admin
Vondy Admin
~Princessa*Vondy~


Number of posts : 133
Registration date : 2008-08-23

Web novela-La vida despues de la rebeldia - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Web novela-La vida despues de la rebeldia   Web novela-La vida despues de la rebeldia - Page 2 I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 5:41 am

Jo.. chitala sam na drugim 4umima.. bash je extra.. jedwa chekam da se nastawi... I love you
Back to top Go down
Tamara_Vondy
Teen Chlan
Tamara_Vondy


Number of posts : 107
Age : 31
Location : siempre con mis angelitos de rbd
Registration date : 2008-08-24

Web novela-La vida despues de la rebeldia - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Web novela-La vida despues de la rebeldia   Web novela-La vida despues de la rebeldia - Page 2 I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:08 pm

i ja sam citala i owde i na drugom forumu!
extra jee
Back to top Go down
~Princessa*Vondy~
Vondy Admin
Vondy Admin
~Princessa*Vondy~


Number of posts : 133
Registration date : 2008-08-23

Web novela-La vida despues de la rebeldia - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Web novela-La vida despues de la rebeldia   Web novela-La vida despues de la rebeldia - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:10 am

Ewo nowa... Very Happy

EPIZODA 24


Bio je to zenski glas, ali noje uspela da je vidi. Gurnula ju je u kola isnazno udarila u glavu zbog cega je Roberta izgubila svest.
Diego je otisao po Pabla i mislio je da ce Roberta biti u stanu kad se vrate, ali nije bilo nikoga.Proslo je vise od sat vremena a Roberta se nije vratila. Mislio je da je otisla kod Luhan ili kod Mie i Migela tako da nije obracao paznju na to
Kada se Roberta osvestila shvatila je da su joj noge i ruke vezane za stolic, odma je pocela da se pomere...
Natalia: Koliko god da pokusavas da se odvezes neces uspeti-Roberta je podigla glavu i videla ej lepu visoku zenu koju uopste nije poznavala
Roberta: Ko si ti? –rekla je ljutito
Natalija: Sta je bilo? Ne poznajes me?
Roberta: Pa ne-rekla je sa prezirom
Natalija: Pa...ja sam Diegova devojka!
Roberta: Ti si Natalija? Jel mogu da znam zasto si me vezala?
Natalija: Da,ja sam Natalija...I jos pitas? Ti si unistila Diegov zivot pre 6 godina i on je nasao mene,necu dozvoliti da mu opet uradis isto...
Roberta: Ja mu necu nista uraditi.uostalom, ti nisi niko da se mesas u Diegov zivot, on vise ne oseca nista prema tebi
Natalia: To cemo jos videti
Roberta: I sta ces da radis sa mnom?
Natalija: Pa...ostaces ovde neko vreme, a posle ces primiti posetu
Roberta: kakvu posetu?
Natalija: Neko ko ce te obradovati-rekla je smejuci se zlobno
Roberta je ostala vezana, nije znala sta da radi. Pogledom je sledila Nataliju koja je izlazila iz stana. Vrata su se zatvorila i cula je kako ih zakljucava.Stan je bio mracan svi prozori su bili zatvoreni a zavese navucene. Shvatila je da joj je taj stan poznat. Ucinila je veliki napor kako bi uspela da vidi kuhinju i sobu.To je bio stan u kom su ona i Diego ziveli pre nego sto je ona otisla.Ona je bila vezana nasred dnevne sobe. Gledala je svaki deo stana secajuci se svega sto su ona i Diego proziveli u tom stanu.Ali ubrzo se vratila u realnost. Shvatila je da mora nekako da se odveze i da izadje napolje. Ucinila je sve ali nije uspela. Tako je provela celu noc, pokusavajuci da se odveze. Konacno je oko 5 ujutro zaspala.
Tacno u to vreme Diego se probudio na sofi u Robertinom stanu. Otisao je do sobe da vidi da Roberta nije dosla dok je on spavao, ali krevet je bio prazan, Roberta se nije vratila...poceo je da brine. Kroz glavu su mu prolazila razna pitanja...da nije ponovo otisla i ostavila njega i Pabla same? Ali nije mogao da zamisli da je Roberta ostavila svog sina...da joj se nije nesto desilo? Milioni pitanja su mu prolazili kroz glavu, tako da je ostao budan dok nije svanulo.Kada je konacno svanulo uzeo je telefon i nazvao Luhan
Back to top Go down
Sponsored content





Web novela-La vida despues de la rebeldia - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Web novela-La vida despues de la rebeldia   Web novela-La vida despues de la rebeldia - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Web novela-La vida despues de la rebeldia
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
~Dulce y Ucker~ :: DyC OFF :: Off topic-
Jump to: